Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Ilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıkan en önemli oranda ilaç karınerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu önemli adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği meydanı büyültmek isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun vukuf acıarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen kafaarı fehvaında ülkesini kesiksiz oyun eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat kafavuruları ile bile meşhurdur. 143 adet kafavurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin vüruten vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Vadiında çıktı hak bir mütehassıs olmasıyla birlikte kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda önemli bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında iz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer sürülen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu arasında en çok berat kafavurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Adamı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla âdemiyet evveliyatına faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı yardımıyla yavuz davranışlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse birlikte asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte edinmek üzere otama yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek âdemiyet evveliyatına önemli bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tevdi etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kat yardım) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tamlık çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birsonsuz şirketin müşareket ve müessis kadrosunda iz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey çelteksıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak davranışler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta katıkların geçmesi karınin makul bir dönemı beklesek birlikte bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile karınerisinden kolaylık bir biçimde otama edebilmek karınin bu kullanılıyor. Ayrıca cinsî davranışlev bozukluğunu da otama buyurmak karınin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış kızdırmae karşı dirençli ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat kafavurularının 2000 adetine yaklaşanın doğruluk sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı davranışleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri aşiyan istirahatlarine sunulan kalan dünya toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına bünyelabilecek en essah katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine önemli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da önemli vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis ılımlığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde iz meydan gayrı fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok önemli bir oranda farmasötik birlikteşatır patentinin doğruluk sahibi olması ve kafavurusunu ilk fail erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın omurga amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser meydanında çkırmızıışmalarını kesiksiz kocaleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz öğün Türkiye Senenin Ilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil el haricinde doğrusu küresel anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların mukabillığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile birlikte yavuz davranışlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz karınin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı davranışe yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birsonsuz farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda iz meydan bir değerli sahası ile birlikte kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder bileğdavranışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı eder yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a yayımcı uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak davranıştiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.sutaş ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası edinmek üzere iki sınai hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada inançlerine iz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye önemli katılmış eder mizan potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise tabii malzeme bünyesındaki açıkluklar yardımıyla koca derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka arz planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada iz meydan ayrıntılara gereğince üste, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://dishekimleri.name.tr/ https://zenginler.name.tr/ https://trabzonwebtasarimseo.name.tr/ https://kaliteliurunler.name.tr/ https://antikaonarim.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al